Dit is de laatste posting van de vorige pagina:
Het is apart, want voor de winterstop zag je nog best wel wat glimpsen van klasse. En bij Villa en Lille was het toch ook best een aardige speler. Maar het lijkt wel nu hij fitter is, hij heeft verleerd wat voetballen is. Het is bovenal erg ongelukkig en ook lullig voor hem, want vind het best een sympathieke gozer. Maar hij bakt er momenteel geen reet van. Overigens net als bijna iedereen, dus dat zegt ook wel wat.Anwar El Ghazi
-
- Vedette
- 6
- Berichten: 9764
- Lid geworden op: 25 aug 2017
- Standbeeld
- Legende
- 2
- Berichten: 18262
- Lid geworden op: 3 sep 2021
- Clubvoorkeur: PE ES VE
- O Goleiro Grande
- Meervoudig international
- 1
- Berichten: 1243
- Lid geworden op: 20 mei 2022
- Clubvoorkeur: PSV
Waardeloos dat deze nono op het laatst van de zomer toch nog werd aangetrokken. Geen leider, geen specialist en geen hoopvol rendement. Als wij een speler aan Aston Villa verkopen, zal het niet bepaald een topper zijn. Waarom zou je hun afdankertjes dan wel toevoegen aan je selectie? Wordt weer drie jaar op de blaren zitten met dat niet geringe salaris dat hij zal opstrijken. Zo zonde man!
-
- Internationale topspeler
- 2
- Berichten: 3761
- Lid geworden op: 9 okt 2020
Ik was best enthousiast toen hij kwam, ik had nog de El Ghazi van Aston Villa in gedachten, dat was toch geen verkeerde. Maar blijkbaar kan een jaar nauwelijks spelen een effect als dit hebben. Gewoon geen vertrouwen, slordig voor de goal en er straalt niks van af. Heel jammer en voor hem ook, want hij komt wel goed op me over qua persoonlijkheid.
En zo zie je maar. Ik word vaak voor gek uitgemaakt als ik zeg dat de PL (overall) overhyped is. Ja die top-6 is lastig te raken, maar daaronder valt het reuze mee. El Ghazi, Bergwijn, Gerrit, noem maar op, ze kunnen niet ‘zo eventjes’ meehobbelen in de Eredivisie. Het is gewoon heel lastig om in Nederland te spelen.
En zo zie je maar. Ik word vaak voor gek uitgemaakt als ik zeg dat de PL (overall) overhyped is. Ja die top-6 is lastig te raken, maar daaronder valt het reuze mee. El Ghazi, Bergwijn, Gerrit, noem maar op, ze kunnen niet ‘zo eventjes’ meehobbelen in de Eredivisie. Het is gewoon heel lastig om in Nederland te spelen.
- Joenepsv
- Legende
- 5
- Berichten: 10166
- Lid geworden op: 30 jan 2018
-
Awards:
Vond het vanaf het begin af aan al een onbegrijpelijke aankoop omdat hij op één goed seizoen na nergens echt onomstreden is geweest. Geen leider en de eerste die door het ijs zakt als het niet loopt. Bizar dat deze jongen is gehaald om zo'n belangrijke rol te vervullen. Wanbeleid en dat blijkt nu ook. Dat hij zo slecht zou zijn had ik niet verwacht overigens. Als je met je salarishuishouding naar beneden wil moet je stoppen met dit soort nep voetballers te kopen.
-
- Vedette
- 6
- Berichten: 5342
- Lid geworden op: 27 aug 2017
-
- Lid scoutingsteam
- 5
- Berichten: 3581
- Lid geworden op: 7 aug 2018
Ik ook. Hopelijk begint het vandaag.
- 11 Tinus
- Legende
- 2
- Berichten: 11309
- Lid geworden op: 9 okt 2020
- Seizoenkaart: Vak RR
- Clubvoorkeur: Philips
Ik vind hem op rechts zooooo veel beter dan op links. Onbegrijpelijk dat PSV pretendeert met hem een vervanger voor Gakpo te hebben gehaald.
Ik was zelf groot voorstander van zijn komst als instant vervanger van Madueke en allround aanvaller vanaf de bank. Daar sta ik nog steeds 100% achter.
Goede wedstrijd en fijne goal.
Ik was zelf groot voorstander van zijn komst als instant vervanger van Madueke en allround aanvaller vanaf de bank. Daar sta ik nog steeds 100% achter.
Goede wedstrijd en fijne goal.
- Hatseflats
- Vedette
- 4
- Berichten: 6324
- Lid geworden op: 16 mei 2019
-
- Vedette
- 6
- Berichten: 5342
- Lid geworden op: 27 aug 2017
Niks aan de hand, aldus Rik.
-
- Lid van verdienste
- 6
- Berichten: 13215
- Lid geworden op: 1 sep 2017
- Rol: Organisator Prediction League
- Favoriete speler: Ronaldo Luís Nazário de Lima
-
Awards:
En aan de hamstring?
-
- Legende
- 4
- Berichten: 12282
- Lid geworden op: 1 jul 2019
- Clubvoorkeur: Wat denk je zelf
Dit zeg ik dus al de hele tijd. Er is dan minder druk om naar binnen te gaan en dus houdt ie automatisch het veld breed, zeker met een T3z3 die aanvallend niks toevoegt is dat handig. En dan komen er ook meer voorzetten en met links kan ie ook redelijk schieten. Als je hem dus opstelt graag als rechtsbuiten.
- Trixm
- Vedette
- 6
- Berichten: 5515
- Lid geworden op: 6 sep 2017
-
Awards:
El Ghazi heeft wel de diepte en de oog voor de goal dat hij vaak in scoringspositie komt, alleen het rendement moet hoger. Doet hij dat dan is hij gewoon een basisspeler van PSV. Als je de afgelopen wedstrijden hebt gezien dan moet hij minimaal drie goals meer maken en een of twee assists. Dat moet de norm worden. De kwaliteiten zitten er wel, maar de vorm is nog onvoldoende.
Saibari is underrated.
- De Realist
- Internationale topspeler
- 1
- Berichten: 3251
- Lid geworden op: 24 okt 2021
- Seizoenkaart: Vak V
Maak een account aan of log in om deel te nemen aan de discussie
Je moet lid zijn om een reactie te kunnen plaatsen
Maak een account aan
Geen lid? Registreer om lid te worden van onze community
Leden kunnen hun eigen onderwerpen starten en zich abonneren op onderwerpen
Het is gratis en duurt maar een minuut